Povinné ručení

Díky tomu, že dnes si můžeme vybart  povinné ručení srovnání. Nastává tvrdý konkurenční boj o klienta. Pro nás, klienty, je tento boj výhodný – padají ceny. Jde totiž o boj pojišťoven, která bude levná a která ještě levnější. Propad cen už nehrozí, níž už jít nemůžou, tak nasadily jiné taktiky. Ze základního povinného ručení utvořily komplexní programy.

Nabídka specifických služeb

Už se nenabízí pouze povinné ručení, ale spousta dalších služeb k tomu, někdy i dalších výhodných připojištění. Najdeme tak služby ve formě asistenčních služeb, např. odtah havarovaného vozidla do servisu, zapůjčení jiného vozidla a dokonce i ubytování v místě nehody. Ale to není vše. Některé pojišťovny dokonce mají specifické nabídky, jako třeba dovoz pohonných hmot, když vám dojdou, otevření vozidla, pokud si zabouchneme klíče, nebo nastartování vozidla s vybitou baterií.

Přímá likvidace

Tato, v poslední době, největší revoluce pojišťoven velmi ovlivňuje své budoucí klienty. A co to znamená? Že škodu vám vyplatí pojišťovna u které máte VY uzavřené zákonné pojištění, nikoliv pojišťovna člověka, který vás naboural, nebo jinak zavinil nehodu. V praxi vám pojišťovna zaplatí škodu, zajistí odtah havarovaného vozidla, zapůjčí náhradní vůz. Tuto přímou likvidaci nabízejí tyto pojišťovny – Česká pojišťovna, Allianz, ČSOB Pojišťovna, Kooperativa, Uniqa, Direct. Pojišťovna Generali přímou likvidaci nabízí v kombinaci s havarijním pojištěním a Česká podnikatelská pojišťovna s připojištěním.

Axa, Wüstenrot a Triglav se nechaly slyšet, že se k této novince-jako je přímá likvidace-připojí také. Jediná pojišťovna, která s přímou likvidací nesouhlasí a nehodlá se přidat je pojišťovna Slavia.Pokud by systém přímé likvidace měl dobře fungovat, jako je to v jiných zemích, měly by ho provozovat všechny pojišťovny.

Rychle spočítané havarijní pojištění na auto. Kvalitní a rychlé pojištění od Top pojištění.

výhodné povinné ručení teď hned, posuzujte povinné ručení dle kvality, vyberte povinné ručení bez starostí