Porovnání povinného ručení

Porovnání povinného ručení můžte na portálu www.toppojisteni.cz porovnat. Vyhodnocování je prováděno obvykle u více jak desítek pojišťovacích subjektů. Vlivem vzájemného soutěžení lze získat i výhodnější pojistné podmínky. Porovnání cen povinného ručení najdete na vícero webech, čímž je větší předpoklad, že zveřejňované cenové relace za pojištění vozidla budou naprosto nezávislé a pravdivé. Český pojistný trh je relativně malý, proto boj o klienty vede k neustálému zvýhodňování pojistných podmínek, vedoucí k získání nových klientů. Tím i dochází k přetahování pojištěnců. Pokud nejste spokojeni s podmínkami současného povinného ručení, využijte nezávislé porovnání povinného ručení a změňte pojišťovnu.

Jak změnit pojišťovnu

Na základě povinné ručení srovnání si každý může vybrat jinou pojišťovnu, u které si nově pojistí své motorové vozidlo. Změna není nikterak složitá, ale přeci jenom má svá pravidla, která se musí dodržet. Pokud si myslíte, že Vaše stávající pojišťovna nevytváří pro Vás a Vaše vozidlo ty nejoptimálnější pojistné podmínky - změňte ji. Ke změně je třeba vypovědět smlouvu a to k termínu ukončení její platnosti, nebo nejméně 6 týdnů před koncem pojistného období. Na základě porovnání pojišťoven vyberte tu, kterou oslovíte nově. Nemusíte se obávat, vše proběhne velice rychle a na základě plné moci nová pojišťovna za Vás vyřídí vše potřebné. Nové pojistné podmínky začnou platit od nového pojistného období. Nezapomeňte využít i porovnání pojištění a sjednejte si s nastávající pojišťovnou výhodnější pojistné podmínky za Vaše motorové vozidlo.

Jak pojistit nové vozidlo

Porovnání povinného ručení Vám může být užitečné i v případech, kdy potřebujete pojistit nové vozidlo. Ať už se jedná o zcela nové vozidlo, či starší zakoupené, není problém veškeré skutečnosti zadat do kalkulaček pro porovnání cen povinného ručení a vybrat nejvýhodnější pojistné podmínky.

Kalkulace pojištění na portálu Top pojištění, vám vybere nejvýhodnější pojištění na trhu. Můžete si pojistit i havarijní pojištění na auto.

výhodné povinné ručení teď hned, posuzujte povinné ručení dle kvality, vyberte povinné ručení bez starostí